horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Wenus że spełnienie zamiarów może okazać się bardzo utrudnione.

Ponieważ sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Wzajemne oddziaływanie na Rybę planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian.

Wkrótce czeka Cię ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja opinia niektórych osób będzie właściwa. Uczysz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Masz sporą nadzieję odnaleźć jeden, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne.

W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Oczekuje na Rybę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy zaangażować uczucia. Wiele znaczącym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciela.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Byk Nie oczekuj miłej przygody ze strony gościa z innego miasta. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może wtorek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. Wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, podczas której pojmiesz, iż Twoja ocena osób jest niepoprawna. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Saturn w zestawieniu z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Autorytatywna kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych roszad. Pluton, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Pannie, w najbliższym okresie nie będzie tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Spodziewaj się trudnej niespodzianki od znajomego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Skorpion ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dlatego, że sami się nie szanujemy oczekujmy od innych pomocy. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Wodnik ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Ryby Konstelacja Ryby nadal będzie w niekorzystnym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Księżyc ustawi się w takim układzie do Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Masz obecnie szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, lecz także relacje z przyjaciółmi. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to idealny czas na takie działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Pozycja centralna Jowisza w znaku Ryby która niedawno się wydarzyła już teraz da się odczuć słabym działaniem. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to właśnie jest to doskonały moment na takowe działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ryby mają tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Znajoma postać w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić znajomości pomóż tej osobie. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ważnym sygnałem będzie stara książka w szufladzie starego człowieka. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

stopka