horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Dobrym znakiem może okazać się portfel w dłoni znajomego. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku.

W przyszłym czasie nie jest wskazane wykonywanie złożonych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Zaprzestań rozpamiętywać dawne zdarzenia, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą się przydać. Rybie niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Spotka Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Jeżeli sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Dzięki pozytywnemu układowi Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Ryby doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę na czas ukończyć swojecele.

Dopilnuj by pić inne ilości mleka, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu działają efektywnie na Twoje samopoczucie. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest to wspaniały moment na takie wyzwania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest to świetny czas na tego typu działania. ... więcej i więcej »

Byk W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa najbliższy tydzień, da Bykowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, to jest na to świetny etap na takowe decyzje. ... więcej i więcej »

Rak Nie oczekuj ciekawej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Rakowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Lew Mars, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Lwu, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. W środę wieczorem układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Panna W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Zakończ wspominać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Waga Wadze nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Tydzień sprzyja robieniu porządków i dużym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym modyfikacjom celów. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na truskawki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Strzelec Przestań rozpamiętywać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ wkrótce mogą być użyteczne. Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przestań rozgrzebywać minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, oraz dbaj o koneksje, gdyż niebawem mogą być pomocne. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik W zbliżającym się tygodniu staraj się większość czasu przebywać w pracy. W myślach Wodnika narodzą się świeże idee zarobkowe. Niedługo zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Ryby Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej poniedziałek. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W przyszłym tygodniu odbędzie się krótka wyprawa, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie fałszywa. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 5. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Ryby doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie mają rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie być może czwartek. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia ludzi będzie nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w góry. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, lecz również więzi z przyjaciółmi. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć powinno się oddalić uczucia. Ryby mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

stopka