horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz też relacje z bliskimi. Merkury w kombinacji z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia.

Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 23. Jeżeli myślisz o kupnie domu, to właśnie jest na to genialny okres na wiążące decyzje.

Tydzień sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom celów. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Ryby mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Za parę dni odbędzie się długa podróż, na której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi jest fałszywa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Byk Masz jedyną szansę poprawić nie tylko swoje nastawienie, ale również relacje z rodziną. Byk ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Rakowi, w najbliższym czasie nie będzie tak hojny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Saturn w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Panna Samotne osoby spod znaku Panny w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Nadszedł okres, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na sprawach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Konstelacja Wagi nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy przyjaciół. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że spełnienie zamiarów okaże się bardzo przyspieszone. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Nadchodzący tydzień dla Strzelca to start nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, że z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Masz małą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Ryby Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Saturna że spełnienie postanowień może okazać się nieznacznie przyspieszone. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość godzin przebywać w domu. W głowie Ryby pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na mandarynki, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Gwiazdozbiór Ryby krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie rodziny. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Nie oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym modyfikacjom zamiarów. Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Rybie, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

stopka