horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem od dawna zapowiadanych roszad.

Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych przykrości. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć należy oddalić chłodne kalkulacje. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż dużo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Wiarygodna persona w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości pomóż tej osobie. Rakowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Piątek to dobry termin do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym zmianom zamiarów. Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zapamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Finansowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz małym zmianom celów. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne propozycje spotkania. Jowisz w zestawieniu z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz jedyną sposobność wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także układy z bliskimi. W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe drobiazgi które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Masz obecnie sposobność wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale też kontakty z bliskimi. W zbliżającym się tygodniu postaraj się większość czasu przebywać w domu. W umyśle Raka narodzą się nowe idee finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka