horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą stanowi twoje życie.

Saturn sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz małym zmianom zamiarów.

Saturn w zestawieniu z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

Ten tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. Mars, który systematycznie dostarcza pomyślność Rakowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak dobry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje zawodowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Piątek to odpowiedni termin do samotnych wycieczek podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Zapamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Jowisz w układzie z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rakowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się starannie na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert. Ważna postać w najbliższym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący tydzień dla Raka to początek nowego rozdziału, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom planów. Spotka Raka teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo pojąć należy zaangażować emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. Konstelacja Raka chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę w góry. ...
więcej i więcej »

stopka