horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia .

Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Rak poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei.

Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać swoje uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. O Raku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet.

W niedzielę rano układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany o tej porze. Rakowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Masz dużą nadzieję znaleźć istotny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoje życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już wkrótce czeka Cię ważna wędrówka, podczas której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi będzie nieprawdziwa. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 1. Staraj się pić umiarkowane ilości mleka, wbrew przekonaniom płyny od czasu do czasu działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmiana położenia Marsa w znaku Raka która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. W bieżącym czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na rekreację. W najbliższym czasie zaistnieje w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Jowisz, który przeważnie przynosi dobrą passę Rakowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Masz pewną szansę odnaleźć istotny, poszukiwany element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Materialnie ten tydzień będzie czasem straconym. ...
więcej i więcej »

stopka