horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 8.

Nie oczekuj towarzyskiej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Rak ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Już wkrótce będzie miała miejsce ważna podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Rak ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu.

Dla Raka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby rozpocząć wyrażać własne myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. Złym znakiem może okazać się roślina w samochodzie znajomego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Księżyc ułoży się w takim układzie do Merkurego że spełnienie postanowień może okazać się przyspieszone. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Niedobrym znakiem będzie element biżuterii w samochodzie członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Układy konstelacji mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. O Raku, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 67. Pamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka