horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych.

Rakowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty podróży. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość czasu spędzać w domu. W umyśle Raka pojawią się świeże idee zarobkowe. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 9.

Gwiazdy oznajmiają, że Rakowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu majątku. Autorytatywna persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów jej. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Rakowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, czeka Cię spore rozczarowanie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czarny, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Skończ wspominać minione czasy, a dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na dobre i na złe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Sobota to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. Rakowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Nadchodzący tydzień dla Raka to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Raka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Znajoma postać w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno piątek. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 13. ...
więcej i więcej »

stopka