horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi

W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to znakomity okres na takie działania. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę.

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Dla Raka ten tydzień to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Najlepsza liczba na ten tydzień to 2.

Jowisz, który zazwyczaj dostarcza szczęście Rakowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. Gwiazdozbiór Raka chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, brakujący element do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina.

Oczekuje na Raka teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo zrozumieć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy tydzień w pracy Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Raka wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Zmiany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy tydzień w pracy Raka, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze. Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Księżyc ułoży się w takim układzie do Jowisza że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo opóźnione. Wkrótce będzie miała miejsce długa wyprawa, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób jest słuszna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący tydzień dla Raka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z wiedzy lub informacji. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin spędzać w pracy. W umyśle Raka narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Pozycja centralna Marsa w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da o sobie znać mocnym działaniem. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

stopka