horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi

W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Pewna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić znajomości pomóż tej osobie.

Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się oddalić uczucia. Jeśli marzysz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu postanowienia. nadchodzącym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe.

Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek niepowtarzalnego okresu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Rak poczuje, że z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. Masz małą nadzieję znaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie.

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Wolne kobiety spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Najbliższy czas w firmie Raka, stanie się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień stanie się dla Raka bardzo aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie rozdzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Ważna postać w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć przyjaźni odmów tej osobie. Przychodzi czas, by zacząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka