horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi

W niedzielę po południu dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Oczekuj trudnej wizyty bliskiego z innego miasta. Niebawem czeka Cię ważna wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena przyjaciół będzie niesprawiedliwa.

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Raka pojawią się świeże idee zarobkowe.

Rak ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Złym sygnałem stanie się pęk kluczy w mieszkaniu umundurowanego człowieka. Przychodzi dzień, żeby zacząć inaczej wyrażać swoje uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Rakowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 12. Pij mniej kawy, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu działają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rakowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz, który częstokroć dostarcza powodzenie Rakowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Znaki na niebie mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dawnych znajomych. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący czas w firmie Raka, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień okaże się dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Zaprzestań analizować dawne zdarzenia, a zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

stopka