horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi

Już niedługo zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. W tym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i ostrożnym modyfikacjom planów.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką przechadzkę po parku. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zapewnić ci sporo sił witalnych.

Zaprzestań roztrząsać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i podtrzymuj układy, gdyż niebawem mogą być przydatne. Staraj się pić rozsądne ilości alkoholu, wbrew przekonaniom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoje ciało. Masz teraz szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz także więzi z bliskimi.

Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się oddalić uczucia. Konstelacja Raka chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie przyjaciół. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na długą przechadzkę po parku. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością piątek. Masz minimalną nadzieję znaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może czwartek. Rak ma w tym tygodniu słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Rakowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych wycieczek podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Rakowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Raka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Przestań analizować minione czasy, a doceń to co teraz, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. ...
więcej i więcej »

stopka