horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Wagi

Zakończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. Samotne osoby spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na dobre i na złe. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Raka nie zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad.

Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Jowisz, który przeważnie dostarcza szczęście Rakowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak dobry, czeka Cię spore rozczarowanie. Nie spędzaj czasu godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na szybką przechadzkę po parku.

Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor żółty, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na maliny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Rak przekona się, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Czeka na Raka głównie praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. W środę rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Najlepsza liczba na ten tydzień to 93. okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę wydumasz niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące propozycje podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Mars, który zazwyczaj przynosi powodzenie Rakowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Merkury w kombinacji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Ten tydzień dla Raka to początek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i doświadczeń. Układy konstelacji pokazują, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych roszad. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Marsa że wykonanie planów okaże się nieznacznie przyspieszone. Masz dużą nadzieję zobaczyć pojedynczy, pasujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

stopka