horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca

W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się nowe koncepcje finansowe. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na sport.

Rakowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Jowisz i Merkury oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Dobrym omenem okaże się drobna moneta w samochodzie dziecka.

W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi wiele atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Rak przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę na czas zakończyć swojecele. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom celów.

Za parę dni przydarzy Ci się krótka wędrówka, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi będzie projekcją. Przestań wspominać minione czasy, a doceń to co teraz, oraz podtrzymuj układy, gdyż lada dzień mogą się przydać. O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale również relacje z rodziną. Merkury w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Pluton, który przeważnie przynosi dobrą passę Rakowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Możesz spodziewać się ciekawej przygody ze strony gościa z innego miasta. Rak ma w tym tygodniu słuchać uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Piątek to dobry czas do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące zadania o których zapomina codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Osoby nie będące w związku spod znaku Raka w nadchodzącym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie piątek. Masz małą nadzieję odszukać ważny, poszukiwany element do delikatnej układanki którą stanowi twój własny świat. Wydarzenia będą działy się w spodziewanym czasie, jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

stopka