horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca

nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Sobota to właściwy okres do indywidualnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności.

O ile fantazjujesz o kupnie domu, to teraz jest na to znakomity okres na takowe działania. Zaprzestań roztrząsać minione czasy, a zauważ teraźniejszość, i dbaj o znajomości, gdyż niedługo mogą się przydać. W środę nieznajomy zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. Ten tydzień dla Raka to start unikalnego okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy i doświadczeń. Doświadczysz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma spraw niemożliwych do spełnienia.

Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. Oczekuj niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna spodziewanych roszad. Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno wtorek. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Masz jedyną możliwość uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na wypoczynek. Tydzień w pracy Raka, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Raka wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Poczujesz, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Piątek to dobry czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

stopka