horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów.

W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na podróże. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną z dawna zapowiadanych zmian.

Dlatego, że sami się nie szanujemy spodziewajmy się od znajomych przykrości. Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od lat na to czekały. Oczekuje na Raka teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić chłodne kalkulacje.

Zmieniasz się tak długo, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Gwiazdy mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszły tydzień dla Raka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na długą przechadzkę w góry. Działasz tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pluton, który przeważnie dostarcza pomyślność Rakowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Nie zapomnij! W weekend będzie ci groził kolor żółty, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Na weekend spróbuj uczciwie dzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas zakończyć swojecele. Złym omenem okaże się pęk kluczy na zdjęciu u przyjaciółki. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. ...
więcej i więcej »

stopka