horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. Jeżeli sami się szanujemy spodziewajmy się od znajomych zrozumienia.

Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przyszedł okres, by zacząć inaczej uzewnętrzniać własne emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego.

Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz również układy z rodziną. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Pluton nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. W najbliższym czasie będzie miała miejsce ważna wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka przyjaciół będzie niepoprawna. W niedzielę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmieniasz się tak szybko, że inni nie potrafią ci pomóc. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Skończ rozgrzebywać dawne zdarzenia, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ten tydzień dla Raka to start unikalnego okresu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i informacji. Wiele znaczącym omenem może okazać się szklany przedmiot w samochodzie osoby, którą lubisz. nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rakowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Wzajemne działanie na Raka planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. Pamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

stopka