horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na poziomki, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. Na weekend naucz się rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Wiele znaczącym sygnałem będzie roślina w mieszkaniu przyjaciela.

Jowisz w kombinacji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Saturn nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Oczekuje na Raka teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć należy odrzucić emocje.

Wkrótce pojawi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Pamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie istotne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. Wzajemne wpływanie na siebie planety Mars i Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz sporą nadzieję odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do ciekawej układanki którą jest twoja rodzina. Plany będą działy się w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Słońce ustawi się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie zamiarów może okazać się bardzo przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na długą wędrówkę w góry. Ważnym sygnałem może okazać się portfel w dłoni dziecka. Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Słońce sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Wenus że zrealizowanie planów okaże się bardzo przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyszły tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Masz dużą nadzieję odnaleźć pewien, poszukiwany element do ciekawej układanki którą jest twój własny świat. ...
więcej i więcej »

stopka