horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia.

Nadszedł okres, żeby zacząć spokojniej wyrażać własne przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Zanotuj sobie by do niedzieli załatwiać wszelkie istotne formalności. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie.

W sobotę w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. Nadchodzący tydzień dla Raka to początek unikalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń. nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu.

Saturn w koniunkcji z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Wkrótce pojawi się w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Słońce ułoży się w takim układzie do Merkurego że wykonanie postanowień będzie przyspieszone.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Ważna osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Nadchodzący tydzień dla Raka to początek niepowtarzalnego okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, lepiej idź na szybką wycieczkę do lasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący tydzień dla Raka to start nowego rozdziału, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz informacji. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od znajomych pomocy. Zanotuj sobie aby do piątku załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Już wkrótce przydarzy Ci się krótka wyprawa, podczas której pojmiesz, iż Twoja ocena ludzi jest niepoprawna. Nie spędzaj czasu godzinami przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę do parku. ...
więcej i więcej »

stopka