horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Konstelacja Raka ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie zawodowe. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być początkiem dawno spodziewanych zmian. Nadchodzący tydzień dla Raka to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Saturn, który częstokroć dostarcza szczęście Rakowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie.

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyzwania. Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się odrzucić uczucia. Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Masz pewną szansę zobaczyć pojedynczy, poszukiwany kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Przyszły tydzień dla Raka to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. W przyszłym okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz także znajomości z przyjaciółmi. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. O ile marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny moment na wiążące postanowienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na jabłka, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej udaj się na krótką przechadzkę w góry. Zanotuj sobie by do niedzieli załatwiać wszelkie istotne formalności. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

stopka