horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. Jeśli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest na to genialny czas na takie postanowienia.

Dla Raka ten tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć inaczej pokazywać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Poczujesz, że przez pomoc rodziców nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób będzie właściwa. Przyszły tydzień dla Raka to początek unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i informacji.

Wiarygodna koleżanka w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż jej. Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 18.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej czasu spędzać w domu. W myślach Raka pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Rakowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Rak doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. Pluton, który zazwyczaj dostarcza szczęście Rakowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak szczodry, bądź gotowy spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Wspólne oddziaływanie na Raka planety Jowisz i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Raka przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę uczucia. Finansowo nadchodzące dni będą okresem dużych szans. Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę w teren. ...
więcej i więcej »

stopka