horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W bieżącym okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny termin na rekreację.

Zapamiętaj by do czwartku zakończyć wszelkie istotne formalności. Opatrzność przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie straty, które otrzymałeś ostatnim czasy. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie planów będzie przyspieszone. Dla Raka najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Materialnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Masz dużą nadzieję znaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej mandali którą stanowi twoja praca. Skończ rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą być pomocne.

Zmiana położenia Neptuna w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym wpływem. Jowisz pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Nadchodzący czas w pracy Raka, stanie się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Raka wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. Rakowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Spodziewaj się niespodziewanej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo zrozumieć należy zaangażować emocje. W najbliższym czasie będzie miała miejsce duchowa podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób jest właściwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzi dzień, by rozpocząć pokazywać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wzajemne oddziaływanie na Raka planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Spodziewaj się ciekawej wizyty gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. Rakowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Pozycja centralna Urana w znaku Raka która niedawno miała miejsce już niedługo da się odczuć pozytywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka