horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta.

Wiele znaczącym znakiem może być szklanka wina na zdjęciu u przyjaciela. Single spod znaku Raka w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na długie lata. Masz właśnie perspektywę podreperować nie tylko własne nastawienie, lecz też znajomości z przyjaciółmi.

Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę po parku. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje zasadniczo działają znacząco na Twoje samopoczucie. Rakowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. Saturn nie pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz, który przeważnie dostarcza szczęście Rakowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 72. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotka Raka teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Choćby niedawno dosięgły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rak ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Poczujesz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. O Raku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. ...
więcej i więcej »

stopka