horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby

Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dla Raka najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na nowe znajomości. Znaki na niebie oznajmiają, że Rakowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. Masz dużą nadzieję znaleźć ważny, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja praca.

Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z pewnością środa. Mars nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych.

Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną od dawna spodziewanych roszad.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Nadchodzący czas w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór dobrze rozważyć.Tydzień stanie się dla Raka bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dopilnuj by pić więcej mleka, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu wpływają niematerialnie na Twój spokój wewnętrzny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący czas w firmie Raka, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Rakowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe zadania o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W przyszłym okresie nie zalecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, lepiej przeznaczyć wolny okres na odpoczynek. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Raka nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Znajoma persona w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów tej osobie. Dla Raka nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

stopka