horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby

Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. Pozycja centralna Merkurego w znaku Raka która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem.

Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Masz niepowtarzalną perspektywę wzmocnić nie jedynie swoje wnętrze, ale też więzi z przyjaciółmi.

Przyszedł okres, by rozpocząć głośno pokazywać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Układy konstelacji pokazują, że Rakowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. Wenus pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych.

Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. W bieżącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na sport.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i małym zmianom celów. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię energii. W najbliższym czasie będzie miała miejsce ważna wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja krytyka ludzi jest projekcją. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od pozostałych szacunku. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Raka pojawią się świeże idee finansowe. Dla Raka ten tydzień to okres spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Sobota to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nie siedź całymi dniami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. O Raku, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Jeśli marzysz o kupnie domu, obecnie jest to genialny okres na wiążące wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka