horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby

Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Mars, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie będzie tak hojny, czeka Cię spore rozgoryczenie.

W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W umyśle Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Masz sporą nadzieję znaleźć istotny, pasujący element do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina.

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na koncert. Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich.

Jeśli sami się cenimy nie oczekujmy od innych pomocy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Spotka Raka głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę emocje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rakowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Saturn w zestawieniu z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Masz dużą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany element do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę po parku. Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Wiarygodna persona w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić tej znajomości odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Już wkrótce będzie miała miejsce krótka wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena ludzi jest projekcją. Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Masz jedyną sposobność podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też więzi z przyjaciółmi. Masz małą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

stopka