horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby

Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. Merkury w koniunkcji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa.

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Wydarzenia będą działy się w powolnym tempie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Doświadczysz, iż przez wsparcie rodziców nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania.

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 2. Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Rak doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy bliskich.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. W przyszłym okresie nie zalecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na wypoczynek. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie oczekuj ciekawej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Rakowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Czeka na Raka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć należy odrzucić uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rak ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Pewna koleżanka w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Masz minimalną nadzieję znaleźć jeden, brakujący kawałek do pięknej mandali którą stanowi twój własny świat. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Nadchodzący tydzień dla Raka to początek unikalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń. Masz nikłą nadzieję odszukać ważny, brakujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Na weekend naucz się rozsądnie rozdzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Mars, który systematycznie dostarcza pomyślność Rakowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Nadszedł czas, żeby zacząć głośno wyrażać własne uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

stopka