horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Ryby

Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek.

Przyszedł czas, by rozpocząć głośno wyrażać własne uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Rak doświadczy, iż przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Wkrótce zaistnieje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. W zbliżającym się okresie staraj się większość godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Raka narodzą się nowe idee zarobkowe. Nadchodzący czas w pracy Raka, stanie się porą podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień stanie się dla Raka bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być początkiem od dawna oczekiwanych roszad. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Cię różne choroby to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Pewna persona w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni pomóż jej.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Rakowi, w najbliższym czasie nie będzie tak hojny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. W środę rano dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Saturna że wykonanie postanowień może okazać się bardzo utrudnione. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Układy konstelacji pokazują, że Rakowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Wkrótce przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 12. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę po parku. Spotka Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. Single spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

stopka