horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka

Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. O ile fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest na to genialny moment na wiążące wyzwania.

Działasz tak długo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Raka nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem od dawna oczekiwanych zmian. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Neptuna że zrealizowanie zamiarów okaże się mocno opóźnione.

Zmiana położenia Neptuna w znaku Raka która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Najbliższy czas w pracy Raka, stanie się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień okaże się dla Raka wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności.

Sobota to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć uwagę na mandarynki, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe przygody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Oczekuje na Raka teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy zdecydować się na emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz jedyną szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, ale również relacje z przyjaciółmi. Złym znakiem stanie się stara książka na stole u umundurowanego człowieka. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom zamiarów. Masz minimalną szansę zobaczyć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoja rodzina. Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie czwartek. W środę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania o tej porze. Skończ wspominać minione czasy, a dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż niedługo mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

stopka