horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka

Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę.

Ważna postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Uczysz się tak nietypowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od znajomych przykrości. Sobota to właściwy termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

W weekend spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 35. Ten tydzień dla Raka to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości i informacji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Egzaltacja Jowisza w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno uzewnętrzniać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Rakowi niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spotęgowane wpływanie na siebie planety Neptun i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 72. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zakończ rozgrzebywać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Spotęgowane wpływanie na Raka planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

stopka