horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą ci pomóc.

O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Samotne osoby spod znaku Raka w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na zawsze. Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko zrozumieć należy oddalić emocje. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy.

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej poniedziałek. Dla Raka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że zrealizowanie planów okaże się mocno przyspieszone.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Zapamiętaj aby do piątku pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej poniedziałek. okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W piątek po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten czas. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zanotuj sobie by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś ostatnim czasy. Plany będą działy się w gwałtownym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, da Rakowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

stopka