horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka

Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Oczekuje na Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania.

Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdy pokazują, że Rakowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. Jowisz, który często dostarcza powodzenie Rakowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore rozczarowanie.

Wiele znaczącym sygnałem będzie zagubiony przedmiot na zdjęciu u członka rodziny. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Rak doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele.

Nadchodzi dzień, by rozpocząć spokojniej pokazywać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W poniedziałek wieczorem szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Marsa że wykonanie planów będzie bardzo utrudnione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiana położenia Jowisza w znaku Raka która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym działaniem. W nadchodzącym tygodniu postaraj się uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Na weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy codzienne. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rakowi umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w miłości, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Materialnie ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. W zbliżającym się okresie staraj się więcej czasu spędzać na siłowni. W myślach Raka pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka