horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Raka

Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. W środę znajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Merkury w kompozycji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata. Gwiazdozbiór Raka ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co wpłynie na życie rodziny.

Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Nadchodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Znaki na niebie pokazują, że Rakowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz dużym modyfikacjom celów. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Marsa że spełnienie postanowień okaże się nieco przyspieszone. Piątek to dobry termin do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O ile myślisz o nowej pracy, aktualnie jest na to doskonały okres na wiążące decyzje. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Plany będą przebiegać w łagodnym tempie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na jabłka, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych roszad. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Poczujesz, iż przez pomoc kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty spotkania. Oczekuj niemiłej niespodzianki od gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W poniedziałek po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. Zmiana położenia Plutona w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka