horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny

Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na długie lata.

Jowisz w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony gościa z zagranicy. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji.

Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych.

Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to doskonały etap na tego typu działania. O Raku, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Oczekuj zawodowej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W niedzielę wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym czasie. Konstelacja Raka nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy codzienne. Wkrótce pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Doświadczysz, iż przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Pozycja centralna Wenus w znaku Raka która niedawno miała miejsce już za kilka dni da się odczuć mocnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Rakowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Wiele znaczącym sygnałem okaże się stara książka w samochodzie przyjaciółki. ...
więcej i więcej »

stopka