horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny

Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć.

Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 1. Złym omenem okaże się drobna moneta na zdjęciu u starego człowieka. W czwartek wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu.

W nadchodzącym tygodniu postaraj się uczciwie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Przyszły tydzień dla Raka to start unikalnego etapu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości lub doświadczeń. Jowisz pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych.

Wiarygodna persona w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz skończyć znajomości odmów jej. tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty zawodowe. Merkury w kombinacji z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Raka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Przyszły tydzień dla Raka to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Na weekend spróbuj rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Merkury w układzie z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Zastanawiasz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Zmiany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie ważne sprawy. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. Ten tydzień dla Raka to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz informacji. Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

stopka