horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny

Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Jeżeli niedawno trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia .

O Raku, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Masz pewną szansę znaleźć ważny, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja rodzina.

Rakowi słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pozytywnym znakiem stanie się odblask światła w ręku przyjaciela. Saturn w układzie wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa.

Ponieważ sami się cenimy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Ważna osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Masz obecnie szansę poprawić nie tylko swoje samopoczucie, lecz również więzi z rodziną.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Konstelacja Raka nadal będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na sprawy bliskich. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skończ rozgrzebywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ lada dzień mogą być przydatne. Znajoma persona w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości pomóż jej. Oczekuje na Raka teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus, który często dostarcza pomyślność Rakowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak dobry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Poczujesz, że dzięki wsparciu kolegów nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

stopka