horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny

Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Rak ma w tym tygodniu słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Jeżeli myślisz o kupnie domu, obecnie jest na to znakomity etap na wiążące działania. Neptun sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom celów.

Czeka na Raka przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się oddalić uczucia. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Najbliższy tydzień w firmie Raka, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy.

Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Rak przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. Ten tydzień dla Raka to start niepowtarzalnego okresu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości lub informacji. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz też relacje z bliskimi. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. Rak ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Samotne osoby spod znaku Raka w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na odszukanie partnera na zawsze. Wspólne wpływanie na siebie planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieco opóźnione. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną za miasto. Pluton pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dlatego, że sami się gubimy nie spodziewajmy się od innych szacunku. Zwróć uwagę by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają bezpośrednio na Twoją aurę. Pozytywnym sygnałem okaże się stara książka w torbie umundurowanego człowieka. ...
więcej i więcej »

stopka