horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny

Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. Słońce znajdzie się w takim układzie do Wenus że wykonanie zamiarów będzie nieco opóźnione.

Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe wyzwania. Gwiazdozbiór Raka chwilowo będzie w rzadkim układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. Działasz tak długo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć.

Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od dawna na to czekały. Masz obecnie perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, ale też kontakty z bliskimi. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest to idealny czas na wiążące decyzje.

Ważnym znakiem będzie portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Saturn sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Rakowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę po parku. W zbliżającym się okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na rekreację. Przychodzi dzień, żeby rozpocząć inaczej pokazywać własne emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 13. W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Uran zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rak ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest na to genialny moment na takie działania. tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty wycieczki. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoby nie będące w związku spod znaku Raka w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku. Jowisz, który często dostarcza pomyślność Rakowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak łaskawy, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

stopka