horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Panny

Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym zmianom celów. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Rakowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Rak poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty.

Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały.

Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym.

Zmiany będą dziać się w powolnym tempie, jakby od dawna na to czekały. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 9. W tym tygodniu postaraj się uczciwie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że wykonanie planów okaże się nieco przyspieszone. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Saturn, który często przynosi dobrą passę Bykowi, w najbliższym czasie nie będzie tak dobry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. Dla Byka ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwróć teraz uwagę na poziomki, one mogą zabrać Ci dużo energii. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Ten tydzień dla Raka to zaczątek niepowtarzalnego etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub doświadczeń. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Wenus że zrealizowanie planów będzie nieco opóźnione. Pluton, który częstokroć przynosi szczęście Lwu, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Waga Wadze nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Pij umiarkowane ilości piwa, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo wpływają niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Strzelec Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie plany, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że zrealizowanie planów okaże się ułatwione. Koziorożec ma na początku tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Zakończ analizować dawne zdarzenia, a dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj przyjaźnie, gdyż wkrótce mogą być przydatne. W tym tygodniu naucz się uczciwie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Ryby Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. W przyszłym czasie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz w koniunkcji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na porzeczki, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od znajomych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian. Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Rakowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny bo dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Sobota to właściwy termin do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Wenus, który częstokroć przynosi szczęście Rakowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na wielkie niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Egzaltacja Wenus w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Rak poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

stopka