horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa

Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Ważnym omenem okaże się odblask światła w ręku przyjaciółki. Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej wybierz się na aktywną wędrówkę po parku. W środę po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie.

Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 25. Możesz spodziewać się towarzyskiej niespodzianki od gościa z zagranicy. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania.

Rak ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Znaki na niebie mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz też relacje z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to odpowiedni okres do samotnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie czwartek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół jest nieprawdziwa. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to wspaniały czas na tego typu postanowienia. Rakowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoby nie będące w związku spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Dobrym sygnałem może okazać się element biżuterii na zdjęciu u przyjaciela. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. Rakowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka