horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa

Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Ten tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości lub doświadczeń.

Dla Raka ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały.

W przyszłym tygodniu nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Masz nikłą szansę odnaleźć istotny, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoja rodzina. Znaki na niebie mówią, że Rakowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku.

W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. W najbliższym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Nadchodzi czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. Rakowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Ten tydzień dla Raka to początek nowego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Raka ten tydzień to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Zmiany będą działy się w szybkim tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wenus, który często przynosi dobrą passę Rakowi, w najbliższym czasie nie planuje być tak dobry, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. O ile marzysz o własnej firmie, to teraz jest na to doskonały okres na takie decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przychodzi dzień, by rozpocząć uzewnętrzniać swoje myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. O Raku, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie piątek. ...
więcej i więcej »

stopka