horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa

Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Jeśli marzysz o własnym biznesie, to jest to idealny moment na wiążące działania. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się źródłem od dawna oczekiwanych roszad. Rakowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym.

O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na cytryny, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. W czwartek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten dzień.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Masz pewną nadzieję znaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedobrym sygnałem może okazać się roślina w samochodzie dziecka. Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które doznałeś w poprzednich dniach . okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz małą szansę odnaleźć istotny, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Staraj się pić choćby minimalne ilości kawy, wbrew pozorom płyny zasadniczo działają w niewielkim stopniu na Twoje ciało. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Nadchodzący czas w pracy Raka, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Zakończ rozpamiętywać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, bo wkrótce mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

stopka