horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa

Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Rak doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele.

Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Rakowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ dużo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na ananasy, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie planów będzie bardzo ułatwione. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne zadania o których zapomina każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu.

Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Rakowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rakowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Egzaltacja Neptuna w znaku Raka która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać pozytywnym działaniem. Rakowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Neptun i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Finansowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Na weekend naucz się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor żółty, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

stopka