horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Lwa

Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. O Raku, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości.

Wzajemne oddziaływanie na Raka planety Neptun oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na siłowni. W głowie Raka narodzą się nowe pomysły zarobkowe.

Niedobrym sygnałem może być zagubiony przedmiot w samochodzie przyjaciela. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie codzienne.

Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rakowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. W wtorek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. W zbliżającym się tygodniu nie zalecane jest realizowanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na wypoczynek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszły tydzień dla Raka to zaczątek unikalnego okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Przygotuj się dobrze na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotka Raka teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Plany będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Dla Raka ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Plany będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna miało to nastąpić. Masz nikłą nadzieję znaleźć pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

stopka