horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie raczej środa.

W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W głowie Raka pojawią się świeże idee finansowe. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem.

Masz właśnie możliwość poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z rodziną. okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niedługo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym zmianom zamiarów.

Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę po lesie. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Raka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Merkury w układzie z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty spotkania. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Konstelacja Raka chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Najbliższy tydzień w pracy Raka, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Raka wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Ten tydzień dla Raka to początek niepowtarzalnego okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo przydarzy Ci się ważna wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. W zbliżającym się okresie staraj się dużą ilość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Raka narodzą się nowe pomysły finansowe. Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Skończ rozpamiętywać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o koneksje, gdyż niebawem mogą być użyteczne. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale też więzi z bliskimi. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

stopka