horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą wędrówkę nad wodę.

Masz właśnie możliwość uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale też znajomości z przyjaciółmi. Staraj się pić więcej mleka, pamiętając że, napoje czasami mają wpływ niematerialnie na Twoje zachowanie. Single spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na długie lata.

Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Układy konstelacji pokazują, że Rakowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Nadchodzący czas w pracy Raka, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień okaże się dla Raka wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwikłać wszystkie formalności.

Rak ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w piątek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. Nie oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Barana wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także kontakty z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Masz małą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. ... więcej i więcej »

Lew Niebawem przydarzy Ci się duchowa wyprawa, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to jest to świetny moment na tego typu działania. Dla Ryby najbliższy czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę po lesie. W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu spędzać w pracy. W umyśle Raka narodzą się nowe idee zarobkowe. Merkury w zestawieniu z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ważna postać w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić tej znajomości pomóż tej osobie. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać na siłowni. W głowie Raka narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Słońce pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący czas w pracy Raka, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Jowisza zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wycieczki. Słońce ułoży się w takim układzie do Urana że zrealizowanie zamiarów będzie mocno opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Wenus, który systematycznie dostarcza szczęście Rakowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

stopka