horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. Choćby niedawno trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia .

Dla Raka najbliższy czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Saturn, który przeważnie dostarcza powodzenie Rakowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od innych zrozumienia.

W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin przebywać w domu. W umyśle Raka narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Znaki na niebie oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Jeśli marzysz o własnej firmie, to właśnie jest na to znakomity etap na takowe postanowienia.

Zapamiętaj aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Osoby nie będące w związku spod znaku Raka w najbliższym okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na zawsze. Rakowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Ponieważ sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na cytryny, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Lew Przestań wspominać minione czasy, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 24. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Dla Strzelca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W wtorek nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie zawodowe. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów jej. Rak ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie spędzaj czasu godzinami przed ekranem komputera, lepiej idź na krótką wędrówkę do lasu. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Neptunem co będzie oddziaływać na życie rodziny. Jowisz w koniunkcji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Jeśli myślisz o kupnie domu, aktualnie jest to znakomity okres na wiążące wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka