horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Konstelacja Raka ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne.

Działasz tak niestandardowo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. Przestań roztrząsać dawne zdarzenia, natomiast zauważ to co teraz, oraz dbaj o znajomości, ponieważ niedługo mogą być użyteczne.

Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na szybką wycieczkę do lasu. Oczekuj przyjemnej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. Rakowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza.

Najlepsza liczba w tym tygodniu to 6 0. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Czeka na Barana przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić emocje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Dopilnuj by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Rak Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Wadze słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Oczekuj ciekawej przygody ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Raka to start niepowtarzalnego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. Pluton sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Zapamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie ważne formalności. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Rakowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wenus, który częstokroć dostarcza pomyślność Rakowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak łaskawy, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Jowisz w kompozycji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Mars pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. W nadchodzącym tygodniu próbuj więcej czasu przebywać na ćwiczeniach. W głowie Raka narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka