horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty wycieczki.

Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, bo już za parę dni mogą być przydatne. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia.

Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie piątek. Rak ma na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Możesz spodziewać się zawodowej przygody ze strony gościa z zagranicy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli niedawno trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Pozycja centralna Neptuna w znaku Raka która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na morele, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Panna Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Wkrótce odbędzie się fizyczna podróż, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Ryby Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Choćby niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. O ile fantazjujesz o własnej firmie, aktualnie jest na to znakomity moment na takie postanowienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Zwróć uwagę z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Złym sygnałem może okazać się roślina w szufladzie członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Single spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Mars nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może poniedziałek. ...
więcej i więcej »

stopka