horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Rak Twoja brakująca połóweczka Byka

Dla Raka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Raku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, lepiej udaj się na długą przechadzkę po lesie.

Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się ułatwione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty.

Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W piątek rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania o tej porze. Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych pomocy.

Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym modyfikacjom zamiarów. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe wyznania. Masz niepowtarzalną możliwość wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z bliskimi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Zmiana położenia Neptuna w znaku Barana która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 71. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna Dla Panny najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Złym sygnałem będzie stara książka w mieszkaniu starego człowieka. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Uważaj by pić choćby minimalne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Materialnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. Sobota to odpowiedni czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie złożonych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny termin na sport. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych przykrości. Rakowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom planów. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Przekonasz się, iż przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ważna persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Przyszły tydzień dla Raka to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Zmiana położenia Jowisza w znaku Raka która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka